top of page

Group

Público·25 miembros

Avatar Son Hava


Avatar: Son Havabükücü evreninde, dört elementi kontrol edebilen veya "bükebilen" insanlar bulunmaktadır: Hava, Su, Toprak ve Ateş. Dört elementin yanı sıra, her bir elementin karşılığı olarak dört ulus bulunmaktadır. Herkes element bükemez ve bükebilenler yalnızca bir elementi bükebilir. Ancak Avatar dört elementin tamamını yönetmeye ve bununla beraber ruhlarla bağlantı kurmaya yetkindir. Avatar da bir ulus içinde doğar ve ölmesinden sonra Hava, Su, Toprak ve Ateş desenini takip ederek diğer bir ulusta reenkarne olur. Dizi Ateş Ulusu'nun diğer uluslara karşı savaş ilan etmesi ve bir havabükücü olarak reenkarne olacak olan Avatar'ı (Aang) bulma araştırmasında tüm havabükücülerin öldürülmesinden 100 yıl sonrasında geçer. 100 yıl boyunca buzda kapana kısılan Avatar, savaşla ilgili hiçbir şey bilmemektedir. Dizi, Aang'in bir subükücü olan Katara tarafından kazara kurtarılmasıyla başlar. Dizi daha sonra başlıca Aang ve yoldaşları Sokka, Katara ve daha sonradan Toph ve Zuko'nun maceralarını takip eder. Dört elementin tamamında ustalaşmak ve Ateş Ulusu'nu alt etmeye çalışır. Ayrıca burada sürgün edilmiş Ateş Ulusu'nun veliaht prensi Zuko üzerinde ikinci bir odak noktası vardır. Zuko, mevcut Ateş kralı olan babasıyla yaptığı bir düelloda yaralanmıştır. Bundan sonra Zuko, Aang'i yakalayıp babasının kaybettiği desteğini ve onurunu tekrar kazanmayı takıntı haline getirmiştir.
Avatar Son Hava2- Dersinizi çalışın. Tatil ve uçuş için fırsatları görebileceğiniz ve karşılaştırma yapabileceğiniz booking.com.tr, tripadvisor.com.tr, ucuzabilet.com, ekobilet.com gibi siteleri kullanın. Ancak hava yollarının kendi web sitelerini de incelemek için zaman ayırın. Bazı havayolu şirketleri indirim fırsatlarını sadece kendi sitelerinde yayınlıyorlar. Tatilsepeti.com gibi uçak ve tatil paketini birlikte satın alabileceğiniz siteler de hem geniş seçenek hem de daha avantajlı fiyatlar sunabilir.


FEATHER REPORTYağmurlu havada bez Converse, güneşli günlerde şemsiye ile çıkan, giydiklerini hava durumuna uyduramayanlardan mısınız? İşte sizin uygulamanız. O andaki hava durumuna uygun kıyafetleri öneriyor. Tüm sezon boyunca seçimlerinizi saklayıp favorilere ekliyor. İsterseniz irtifa ya da gidilecek yer gibi ek seçenekler ekleyip geliştirebilirsiniz. 041b061a72


Acerca de

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Miembros

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page